Dnia 23.02.2015 roku w ramach cyklu spotkań „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych” Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego odwiedziła kolejna grupa uczniów, tym razem z Zespołu Szkół nr 10 im. S. Staszica w Warszawie. Opiekunkami grupy były nauczycielki Anna Szumska i Kornelia Buczko. Spotkanie na SGGW rozpoczęło się od wizyty uczniów wraz z opiekunami oraz grupą studentów w Muzeum SGGW. Po wysłuchaniu krótkiej genezy powstania SGGW i obejrzeniu eksponatów, goście udali się na wycieczkę po terenie kampusu SGGW. Uczniowie dowiedzieli się m.in. o tym gdzie znajduje się Rektorat, poszczególne Wydziały czy Biuro Spraw Studenckich. W siedzibie Wydziału Nauk Ekonomicznych uczniowie wysłuchali oferty edukacyjnej poszczególnych kierunków SGGW i WNE zaprezentowanej przez Dr Elżbietę Kacperską oraz studentów z Studenckiej Grupy ds. Promocji. Kolejnym punktem programu były warsztaty. „Analiza danych z Exelem” to wykład i warsztaty poprowadzone przez dr hab. M. Parlińską. Uczestnicy po wysłuchaniu wykładu rozwiązywali praktyczne zadania przy komputerach. Druga grupa uczestniczyła w wykładzie Dr A. Wojciechowskiego pt. „Zawód logistyk – praca i pasja” oraz w warsztatach przeprowadzonych przez studentów z „Studenckiej Grupy ds. Promocji WNE” Izabelę Paprocką, Aleksandra Szewczka i Jakuba Piaseckiego pt. „Zarządzanie łańcuchem dostaw”. Po zakończeniu części warsztatowej uczniowie udali się na zasłużonego pączka.