Dnia 03.03.2015 roku w ramach cyklu spotkań „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych”, WNE odwiedzili uczniowie IV klasy Technikum Ekonomicznego nr 3 w Warszawie wraz z opiekunką Romą Nowak. W wydarzeniu brało udział 27 uczniów. Uczniowie rozpoczęli wizytę na SGGW od zwiedzenia Muzeum SGGW, gdzie poznali genezę powstania SGGW. Następne kroki skierowano na kampus SGGW, gdzie uczniowie zwiedzali budynek 34. Po krótkim spacerze uczniowie wysłuchali wykładu dr. T. Filipiaka pt.: „Od zaradności do przedsiębiorczości – czyli jak obudzić w sobie biznesmena” oraz zapoznali się z ofertą edukacyjną Wydziału Nauk Ekonomicznych zaprezentowaną przez Dr Elżbietę Kacperską i studentów z Studenckiej Grupy ds. Promocji. Podczas wykładu najaktywniejsi uczniowie, którzy dobrze odpowiadali na zadane pytania, wygrali atrakcyjne gadżety tj. wydziałowe koszulki, pamiątkowe maskotki czy też kalkulatory. Na zakończenie spotkania uczestnicy udali się na poczęstunek, gdzie dalej prowadzono rozmowy na temat oferty dydaktycznej i możliwości studiowania na SGGW.