W ramach Dni SGGW pod hasłem „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych”, 23.05.2015 roku WNE odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej im. UNICEF z Lewiczyna wraz z opiekunką panią Antoniną Gawlik. Studenci SGGW na „Dni SGGW” przygotowali dla uczestników liczne atrakcje – giełdę, konkursy z nagrodami itp. Ponadto uczniowie zwiedzali kampus SGGW oraz Muzeum SGGW, gdzie mogli poznać historię uczelni, obejrzeć interesujące eksponaty oraz usłyszeć o licznych ciekawostkach dotyczących wybitnych osób związanych z uczelnią. Po spacerze goście wysłuchali wykładu dr inż. Elżbiety Kacperskiej „Edukacja na uczelni – czyli o studencie, doktorze i profesorze”. Po otrzymaniu certyfikatów i zakończeniu części merytorycznej spotkania uczestnicy udali się na dalsze zwiedzanie stoisk SGGW.