Dnia 18.12.2014 roku w ramach cyklu spotkań „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych” Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego odwiedziła kolejna grupa licealistów. Tym razem uczelnia gościła licealistów z Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Tarczynie wraz z opiekunkami Panią Iwoną Dmowską i Panią Jadwigą Pawlak. Goście uczestniczyli w warsztatach pt. „Zarządzanie łańcuchem dostaw”, które poprowadziła Dr Joanna Baran. Następnie wysłuchali prezentacji dotyczącej tradycji i nowoczesności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, oraz zapoznali się z ofertą edukacyjną Wydziału Nauk Ekonomicznych zaprezentowaną przez Dr Elżbietę Kacperską oraz studentów z Studenckiej Grupy ds. Promocji. Po zakończeniu części warsztatowej i informacyjnej uczniowie wraz z opiekunami oraz grupą studentów odwiedzili Muzeum SGGW, gdzie zapoznali się z historią uczelni, z sylwetkami wybitnych osób związanymi ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz z tym jak dawniej wyglądał proces nauczania na naszej uczelni. Następnie grupa udała się na wycieczkę po terenie kampusu SGGW, gdzie licealiści dowiedzieli się m.in. o tym gdzie znajduje się Rektorat, poszczególne Wydziały czy Biuro Spraw Studenckich. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Tarczynie oraz ich opiekunowie byli zadowoleni z przebiegu wizyty. Forma i tematyk warsztatów, w których uczestniczyli była dla nich bardzo ciekawa, również oferta dydaktyczna, którą im przedstawiono uważali za interesującą.