Spółka ENEA Innowacje we współpracy z Wydziałem Ekonomicznym SGGW ogłasza nabór na staż/praktyki. Oferta skierowana jest do studentów III roku studiów licencjackich oraz studentów I i II roku studiów magisterskich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

• Płatny, kilkuetapowy staż trwający maksymalnie do 1 roku.
  • Praca zdalna lub stacjonarna w siedzibie spółki w Warszawie lub oddziale w Poznaniu.
  • Możliwość sprawdzenia się w realnej pracy i szansa na zatrudnienie po ukończeniu stażu.
  • Elastyczny czas i godziny pracy.
  • Dostęp do zasobów i współpraca z wewnętrznymi jednostkami w spółce i Grupie Kapitałowej Enea.
  • Udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych.
  • Możliwość udziału i pierwszeństwo w rekrutacjach wewnętrznych w Grupie Kapitałowej Enea.
  • Zdobycie wiedzy praktycznej w wybranym obszarze innowacyjnym spółki.
  • Możliwość realizowania samodzielnych projektów przy wsparciu opiekuna merytorycznego na każdym etapie prowadzonych prac.
  • Doświadczenie zdobyte w jednej z największych grup branży elektroenergetycznej w Polsce

ENEA oferta stażu