Dnia 23.03.2015 roku w ramach cyklu spotkań „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych”, WNE odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim wraz z opiekunkami Katarzyną Olejnik i Iwoną Skowrońską W wydarzeniu brało udział 30 uczniów. W ramach wizyty w SGGW uczniowie zwiedzali kampus SGGW oraz Muzeum SGGW, gdzie mogli zapoznać się z historią uczelni, obejrzeć ciekawe eksponaty oraz zobaczyć jak dawniej wyglądała nauka na naszej uczelni. Następnie wysłuchali prezentacji dotyczącej oferty edukacyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego którą zaprezentowała Dr Elżbieta Kacperska wraz ze studentami z Grupy ds. Promocji. Kolejną atrakcją dla przyszłych maturzystów były warsztaty pt. „Zarządzanie łańcuchem dostaw” zrealizowane przez Dr Joannę Baran. Podczas warsztatów uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w quizie i wygrania atrakcyjnych gadżetów tj. wydziałowe koszulki, pamiątkowe maskotki czy też kubki z logo wydziału. Na zakończenie spotkania uczestnicy udali się na poczęstunek, gdzie dalej prowadzono rozmowy na temat oferty dydaktycznej i możliwości studiowania w SGGW.