W ramach Dni SGGW pod hasłem „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych”, 22.05.2015 roku WNE odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół im. ks. Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie wraz z opiekunami: Agnieszką Kowalik, Małgorzatą Rolką, Karoliną Wypyską oraz Ewą Piwko. Studenci SGGW na „Dni SGGW” przygotowali dla uczestników liczne atrakcje. Ponadto uczniowie zwiedzali kampus SGGW oraz Muzeum SGGW, gdzie mogli poznać historię uczelni, obejrzeć interesujące eksponaty oraz usłyszeć o licznych ciekawostkach dotyczących wybitnych osób związanych z uczelnią. Po spacerze goście wysłuchali wykładu dr inż. Elżbiety Kacperskiej „Edukacja na uczelni – czyli o studencie, doktorze i profesorze”. Po otrzymaniu certyfikatów i zakończeniu części merytorycznej spotkania uczestnicy udali się do bufetu na poczęstunek, gdzie dalej prowadzono rozmowy na temat studiowania na SGGW.