Szanowne Studentki oraz Szanowni Studenci,

Bezpłatne szkolenia z obsługi oprogramowania finansowo-księgowego Comarch ERP Optima dla studentek i studentów studiów stacjonarnych Wydziału Ekonomicznego SGGW w Warszawie.

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program finansowo-księgowy stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. W trakcie szkolenia uczestnik zdobędzie umiejętności w zakresie wprowadzania dokumentów księgowych do systemu, definiowania schematów księgowych, księgowania operacji gospodarczych, prowadzenia rejestru środków trwałych, prowadzenia ewidencji pracowników i płac, ustalania wyniku finansowego i zamykania ksiąg rachunkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych.

Zapraszamy studentki i studentów stacjonarnych studiów licencjackich  (II i III) i magisterskich (I i II rok) Wydziału Ekonomicznego z kierunków:

• Finanse i Rachunkowość
  • Ekonomia
  • Zarządzanie
  • Turystyka i Rekreacja

Czas trwania i miejsce szkolenia:

Szkolenie obejmuje 30  godzin dydaktycznych i będzie realizowane w czwartki i piątki
w godz. 8.00 do godz. 16.00 za pośrednictwem platformy MS teams* Szczegółowy harmonogram zostanie podany po zakończeniu rekrutacji.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie projektu:

COMARCH ERP OPTIMA – OBSŁUGA OPROGRAMOWANIA, KURS PODSTAWOWY

Pytania należy kierować mailowo do koordynatora (power_comarch@sggw.edu.pl)

Termin składania dokumentów: 24.11-03.12.2021.

Koordynator szkolenia
dr Serhiy Zabolotnyy