Szanowni Państwo,

Rusza rekrutacja do programu Ambasador PZU na rok akademicki 2022/2023. To kolejna możliwość dla studentów na zdobycie praktycznej wiedzy u boku ekspertów i poznania Grupy PZU. Akademiccy Ambasadorzy będą reprezentować firmę i współorganizować ogólnopolskie projekty na swoich uczelniach.

Ambasadorzy PZU mogą liczyć również na liczne benefity takie jak stypendium, szkolenia i integracje, konsultacje z rekruterem, poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość dalszej współpracy.

Do udziału w programie PZU zaprasza studentów od I do IV roku studiów z 12 miast Polski: Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Toruń, Warszawa, Wrocław.

Kadencja akademickiego Ambasadora PZU zaczyna się w październiku i kończy w czerwcu danego roku akademickiego. Zgłoszenia można wysyłać do 31 maja.

Więcej informacji i formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie internetowej: www.pzu.pl/kariera/studenttalent/ambasador