Dni SGGW 20-21.05.2022  – Wydział Ekonomiczny

Instytut Ekonomii i Finansów, Instytut Zarządzania

Na stoisku; wiele ciekawych wykładów,

warsztatów, informacje o wydziale i studiach

WYKŁADY RÓWNOLEGŁE:

Piątek 1000-1100

Dr Piotr Pietrzak: „Góra lodowa i cebula – czyli co składa się na kulturę organizacyjną” (bud. VII, s. 20)

Dr inż. Anna Milewska „Prezenty od rodziny – czy trzeba zapłacić podatek?” (bud. VI, s. A-17)

Piątek 1100-1200

Dr inż. Anna Jasiulewicz: „Nie patrz mi w oczy – czyli niuanse kulturowe w rozmowach biznesowych i nie tylko” (bud. VII, s. 20)

Dr Michał Wielechowski: „Inteligencja emocjonalna a podejmowanie decyzji” (bud. VI, s. A-17)

Piątek 1200-1300

Dr inż. Tadeusz Filipiak „Od zaradności do przedsiębiorczości – czyli jak obudzić w sobie biznesmena” (bud. VII, s. 20)

Dr hab. Wojciech Pizło: „Siła marketingu – wsłuchując się w opinie konsumentów” (bud. VI, s. A-17)

STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE:

Piątek 1000-1100

Mgr Krzysztof Śnieżko, Koło Naukowe Ekonomii Międzynarodowej: „Inwestowanie w czasie kryzysu gospodarczego” (bud. VI, s. D-22)

Piątek 11.00-12.00

Mgr Krzysztof Śnieżko, Koło Naukowe Ekonomii Międzynarodowej: „The variety of alternative investments” (bud. VI, s. D-22)

Mgr Magdalena Kondej, Koło Naukowe Ekonomii Międzynarodowej: „Ochrona kapitału własnego w czasie kryzysu gospodarczego”, (bud. VII, s. 19)

Stoisko Wydziału Ekonomicznego – cały dzień (informacja o kierunkach studiów oraz Wydziale, publikacje pracowników Instytutów):

1. Koło Naukowe „Public Relations” SGGW: quiz dotyczący tematyki koła – public relations i wystąpienia publiczne (piątek)
  2. Samorząd Studentów WE: Gra „ Poszukiwacze ekonomicznego skarbu” (piątek oraz sobota w godzinach 11:00-13:00) .

Akademia Przedsiębiorczości WE SGGW

II etap Akademii Przedsiębiorczości WE SGGW – konkurs (piątek 1000–1100, bud. nr 3)

Uroczyste zakończenie Akademii Przedsiębiorczości WE SGGW (piątek 1300-1400, bud. 6, s. D-22)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!