Szanowni Studenci Wydziału Ekonomicznego,

W związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 maja 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie studiów (Dz. U. poz. 853), rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (tekst ujednolicony opracowany na podstawie Dz. U. poz. 511, 528 i 643) oraz zarządzeniem  nr 18 Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie „Zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie” zajęcia dydaktyczne do końca semestru letniego oraz egzaminy w czasie sesji letniej roku akademickiego 2019/2020 na Wydziale Ekonomicznym odbywać się będą w formie kształcenia zdalnego (z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej).

Decyzja podjęta przez władze Wydziału Ekonomicznego SGGW w Warszawie wynika z potrzeby zaplanowania dalszych zajęć zdalnych oraz przygotowania się pracowników badawczo-dydaktycznych, studentów oraz słuchaczy studiów podyplomowych do weryfikacji efektów uczenia się (kształcenia).

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w okresie „zdalnego nauczania”.

dr hab. Jakub Kraciuk, prof. SGGW

Dziekan Wydziału Ekonomicznego