W ubiegłym tygodniu zakończyły się kursy językowe AIESEC Univeristy SGGW, które wspierał Wydział Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Uczestnicy kursu mieli możliwość zapisania się na język angielski, hiszpański oraz rosyjski, które prowadzone były przez native speakerów. Nauczyciele wykazali się niesamowitą otwartością i chęcią działania. Po rozmowie z nimi, okazuje się, że bardzo polubili swoich studentów i nazywają ich swoimi przyjaciółmi. Projekt, skierowany był przede wszystkim do studentów naszej uczelni i mimo, że było to pierwsze takie przedsięwzięcie to cieszył się dużym zainteresowaniem. Łącznie, w projekcie wzięło udział około 100 osób. Na zakończenie wszystkim uczestnikom zostały rozdane certyfikaty potwierdzające ich udział w zajęciach na określonym poziomie.