Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym opublikowane zostały wyniki 23. Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022.

Wszystkie kierunki studiów prowadzone na Wydziale Ekonomicznym SGGW w Warszawie zajęły bardzo wysokie miejsca w rankingu!!!

Na Wydziale Ekonomicznym uzyskaliśmy następujące wyniki:

Kierunek EKONOMIA jest na CZWARTYM miejscu w Polsce – awans z ósmej pozycji sprzed roku!!!

Kierunek FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ jest na SIÓDMYM miejscu w Polsce (ex aequo z UŁ oraz UJ) – awans o kolejne cztery pozycje w porównaniu do 2021 roku!!!

Kierunek TURYSTYKA I REKREACJA jest na CZWARTYM miejscu w Polsce – awans z jedenastej pozycji sprzed roku!!!

Kierunki LOGISTYKA i ZARZĄDZANIE są najwyżej sklasyfikowane w rankingach, uwzględniając przypisanie SGGW jako uczelni przyrodniczej!!!

Wszystkim pracownikom badawczo-dydaktycznym, administracyjnym oraz studentkom i studentom serdecznie dziękujemy za wsparcie w podnoszeniu jakości kształcenia na Wydziale Ekonomicznym!

A wszystkich maturzystów oraz absolwentów studiów I stopnia serdecznie zapraszamy na STUDIA na WYDZIALE EKONOMICZNYM (we.sggw.edu.pl)!

Władze Wydziału Ekonomicznego

Wydział Ekonomiczny