W ramach cyklu spotkań „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych” 10.04 2015 roku odwiedziła nasz Wydział kolejna szkoła ponadgimnazjalna. Tym razem uczelnia gościła 17 uczniów z Zespołu Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie wraz z opiekunką Panią Magdaleną Kamińską. Uczniowie wraz z opiekunką oraz grupą studentów odwiedzili Muzeum SGGW, gdzie zapoznali się z historią uczelni, z sylwetkami wybitnych osób związanymi ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz z tym jak dawniej wyglądał proces nauczania na naszej uczelni. Następnie grupa udała się na wycieczkę po terenie kampusu SGGW, gdzie licealiści mieli okazję zapoznać się z rozmieszczeniem licznych budynków dydaktycznych oraz zobaczyć jak w wiosenne popołudnie studenci SGGW relaksują się podczas przerw na pięknym, zielonym Kampusie. Po spacerze goście uczestniczyli w warsztatach pt. „Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie – o tym co zrobić aby nas zapamiętano”, które poprowadziła Dr Agnieszka Werenowska. Następnie uczniowie wysłuchali prezentacji dotyczącej oferty edukacyjnej SGGW, którą przeprowadziła Dr Elżbieta Kacperska wraz ze studentami ze Studenckiej Grupy ds. Promocji. Na zakończenie spotkania uczestnicy udali się do bufetu na poczęstunek, gdzie dalej prowadzono rozmowy na temat studiowania na SGGW. Forma i tematyk spotkania była zdaniem uczestników bardzo ciekawa, jak również oferta dydaktyczna, którą im przedstawiono.