Przedstawiamy Państwu cotygodniową działalność publicystyczną Koła Naukowego „Finanse i Gospodarka”. Tygodniowy Biuletyn Ekonomiczny oraz Globalny Przegląd Gospodarczy to dwa regularnie przygotowywane przez nasz zespół projekty, mające na celu promowanie wiedzy finansowej i makroekonomicznej dotyczącej Polski i świata, a także promocję działalności naszego Koła Naukowego, Wydziału oraz Uczelni.

W 32. numerze Biuletynu- jak zawsze najświeższe informacje dotyczące wskaźników makroekonomicznych, sytuacji instytucji finansowych oraz rynków kapitałowych, a także spółka tygodnia oraz analiza rynku higieny jamy ustnej w Polsce.

W 2. numerze Przeglądu- wykraczamy daleko poza informacje z Polski i Europy. Znajdą tu Państwo informacje o kondycji gospodarczej i koniunkturze w krajach takich jak RPA, Indonezja czy też Japonia.

Zapraszamy do lektury!
Zespół KN „Finanse i Gospodarka”