Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci Wydziału Ekonomicznego,

Serdecznie zapraszam osoby, które w dniu 16 października br. nie mogły wziąć udziału w szkoleniu „Zachowania trudne – jak reagować. Niepełnosprawność dotyczy lub może dotyczyć każdego z nas”, na kolejny termin spotkania poświęcony zagadnieniom dobrostanu psychicznego nas wszystkich…. Co robić w sytuacjach trudnych… jak się zachować….

Na te i inne pytania usłyszymy odpowiedzi w czasie spotkania w dniu 6 listopada br.

W programie:
1. Wybrane elementy wiedzy nt. mechanizmów i przyczyn powstawania zaburzeń emocjonalnych i behawioralnych, zaburzeń i chorób psychicznych, zaburzeń osobowości i zachowania, oraz ich wpływ na zachowanie studenta – „niewidzialne” niepełnosprawności.
2. Zachowania trudne –jak reagować?
3. Sposoby interwencji i oceny ryzyka obserwowanego zachowania.
4. Dobre praktyki postępowania w przypadku, gdy dostrzegamy niepokojące objawy  w zachowaniu innego studenta.
5. Dobrostan psychiczny studentów – raport z badań Rzecznika Praw Pacjenta 2020.
6. Formy pomocy studentom SGGW.
7. Gdzie szukać pomocy ?

Dnia 6.XI.2021, o godzinie 11.15. dołączamy do spotkania klikając w poniższy link:

Link do spotkania jest zamieszczony w pliku

Serdecznie zapraszam w imieniu Władz Dziekańskich Państwa Wydziału oraz
własnym….