Szanowni Studenci,

W związku z tym, że zajęcia na Wydziale Ekonomicznym do końca semestru letniego 2019/2020 oraz egzaminy w czasie sesji będą realizowane w formie zdalnej uprzejmie prosimy o sukcesywne wykwaterowanie się z akademików.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 32 Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z dnia 21 maja 2020 r. „zobowiązuje się do odebrania pozostawionych w domach studenckich SGGW rzeczy osobistych i wykwaterowania z domów studenckich SGGW do dnia 29 maja 2020 r. W przypadku bezskutecznego upływu terminu wskazanego w zdaniu poprzedzającym, za okres następujący po tej dacie zostaną naliczone opłaty za zamieszkanie w domu studenckim SGGW, zgodnie z obowiązującym cennikiem opłat”.

Dziekan Wydziału Ekonomicznego