Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

W związku ze zwiększającą się liczbą potwierdzonych zakażeń SARS-CoV-2 wśród studentów i wykładowców WE, ogólną sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o zdrowie swoje oraz najbliższych, a jednocześnie utrzymanie najwyższej jakości kształcenia, od wtorku 25 stycznia do końca semestru zimowego, zajęcia dydaktyczne na studiach pierwszego oraz drugiego stopnia (forma stacjonarna i niestacjonarna) na Wydziale Ekonomicznym będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Bezpośrednie kontakty należy ograniczyć tylko do spraw, które bezwzględnie tego wymagają. Wszelkie podania studenckie w powyższym okresie powinny być składane w formie skanów do właściwych dziekanatów.

Władze Wydziału Ekonomicznego zalecają wykorzystanie narzędzi do komunikacji zdalnej w celu weryfikacji założonych efektów uczenia się w programach studiów (MS Teams/Moodle).

Jeżeli specyfika przedmiotów/modułów wymaga zorganizowania zaliczeń lub egzaminów w trybie stacjonarnym konieczne jest szczególne zwrócenie uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa studentom i wykładowcom poprzez rezerwację dużych sal oraz zachowanie dystansu – w takim przypadku jest obowiązek zgłoszenia zorganizowania takiego zaliczenia lub egzaminu do Dziekana (przez koordynatora zajęć, w porozumieniu ze studentami).

Zadbajmy o siebie w tym czasie oraz koncentrujmy się na nauce. Aby jak najszybciej powrócić do nauczania stacjonarnego na Kampusie SGGW, które wszystkim daje najwięcej satysfakcji.

Życzę Wszystkim dużo zdrowia!

Dziekan Wydziału Ekonomicznego

Dr hab. Marcin Ratajczak