Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

W semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023 zajęcia będą prowadzone w formie stacjonarnej, zgodnie z wytycznymi MEiN oraz JM Rektora SGGW w Warszawie. Uwzględniając dobre praktyki wypracowane w ostatnich dwóch latach kształcenia na odległość, na studiach stacjonarnych zajęcia z przedmiotów fakultatywnych (dowolnych) oraz wykłady piątkowe na studiach niestacjonarnych będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Bardzo proszę o zapoznanie się z organizacją zajęć na studiach niestacjonarnych – na podstawie Zarządzenia nr 74 Rektora SGGW w Warszawie z dnia 15 czerwca 2022 roku w sprawie organizacji roku akademickiego 2022/2023 na każdym roczniku (K oraz R) została zmniejszona liczba zjazdów zajęć do 7 na każdy semestr. Na planach będzie zamieszczona szczegółowa informacja, w jaki sposób należy prowadzić zajęcia w powyższym systemie zjazdów.

W semestrze zimowym 2022/2023 zostaną uruchomione studia II stopnia w języku angielskim Finance and Accounting – jest to bardzo ważne w kontekście umiędzynarodowienia i rozwoju Wydziału Ekonomicznego. Bardzo liczę na Państwa współpracę w tym zakresie.

Wydziałowa Inauguracja roku akademickiego odbędzie się w dniu 03.10.2022 r. o godzinie 12:00 w Auli Kryształowej – już teraz wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do uczestnictwa (od 11:00 do 14:00 będą ogłoszone godziny dziekańskie, czyli nie będą prowadzone zajęcia).

Plany zajęć będą zamieszczane sukcesywnie na stronie Wydziału od poniedziałku 12 września.

Powyższe decyzje zostały konsultowane i w pełni zaakceptowane przez Samorząd Studentów Wydziału Ekonomicznego SGGW w Warszawie.

Bardzo się cieszę, że od semestru zimowego 2022/2023 wszyscy spotkamy się na Kampusie SGGW w Warszawie.

Dziekan Wydziału Ekonomicznego

Dr hab. Marcin Ratajczak