Szanowani Państwo, rusza nabór na studia wymienne w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2020/2021.

Rekrutacja 20 listopada 2019 – 10 stycznia 2020

Obowiązkiem studenta jest:

• zapoznanie się z ofertą miejsc na uczelniach partnerskich właściwych dla Wydziału
  • przejrzenie stron internetowych uczelni partnerskich.
  • wybranie uczelni, zwracając szczególną uwagę na proponowany program studiów przez uczelnię partnerską w stosunku do programu obowiązującego studenta w SGGW.
  • powiadomienie czy posiada certyfikat z języka obowiązującego do wyjazdu do danego kraju lub w przypadku jego braku zgłoszenie Koordynatorowi chęć uczestnictwa w egzaminie przeprowadzanym przez BWM.

Kandydat zgłasza się do naboru oraz zapisuje na egzamin językowy za pomocą formularza zgłoszeniowego przesłanego w trakcie trwania naboru na adres mailowy do właściwego Koordynatora Wydziałowego.

Koordynator WE: dr inż. Agnieszka Parlińska e-mail:  agnieszka_parlinska@sggw.pl

Szczegóły dotyczące naboru można znaleźć na stronie: https://www.sggw.pl/wspolpraca-miedzynarodowa_/programy-edukacyjne/erasmus-llp_/studia-wymienne-erasmus/etapy-naboru-na-studia-erasmus-2020-21

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zasadami wyjazdów.

Formularz zgłoszeniowyErasmus+2020_21

Oferta Miejsc Wydział Ekonomiczny