W dniu 14 grudnia 2016 roku w Domu Ludowym w Supraślu (koło Białegostoku), odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Praktyczna „Kreatywność i przedsiębiorczość w  ergoterapii i kulturoterapii a turystyka zdrowotna na wsi”. Udział w niej wzięli członkowie Studenckiego Koła Naukowego „Public Relations” SGGW oraz opiekun Koła Pan dr Michał Roman. Współorganizatorem konferencji naukowej było Studenckie Koło Naukowe „Public Relations” SGGW. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podlaskiego Pan Jerzy Leszczyński we współpracy z Departamentem Zdrowia i Departamentem Edukacji, Sportu i Turystyki, a także Burmistrz Miasta i Gminy Supraśl Pan dr Radosław Dobrowolski. Wszyscy członkowie koła naukowego wraz z opiekunem wygłosili swoje referaty, a dwie osoby z koła naukowego otrzymały wyróżnienie za wygłoszony referat. Po konferencji zorganizowany został spacer po Supraślu – „Poszukiwanie wielokulturowości Supraśla”.

Członkowie SKN „Public Relations” SGGW