Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w IX Warszawskich Dniach Logistyki, których organizatorem jest Koło Naukowe Logistyki oraz Katedra Logistyki na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10 maja 2019 roku na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tematem przewodnim IX Warszawskich Dni Logistyki jest „Ekologistyka w rozwoju społeczno-gospodarczym”.

Celem konferencji jest zaprezentowanie dorobku naukowego ekspertów z zakresu logistyki, doświadczeń praktycznych przedstawicieli biznesu oraz wymiana poglądów dotyczących ekologicznych rozwiązań w zakresie logistyki.

Zaproszenie na konferencję kierujemy do pracowników uczelni, doktorantów, studentów oraz przedstawicieli biznesu zajmujących się tematyką ekologistyki. Zapraszamy do udziału w dyskusji i wymianie poglądów na temat ekologicznych uwarunkowań rozwoju współczesnej gospodarki, znaczenia logistyki zwrotnej, roli opakowań i systemów informatycznych w ekologistyce oraz nowoczesnych rozwiązań proekologicznych.

Udział Państwa w IX edycji Warszawskich Dni Logistyki na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie będzie dla organizatorów dużym wyróżnieniem.

Dr hab. inż. Elżbieta Szymańska, prof. SGGW

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego