W dniu 18 stycznia 2017 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie odbył się II wykład otwarty z cyklu „Praktyczne środy”, którego organizatorem było Studenckie Koło Naukowe „Public Relations”. Gościem honorowym spotkania był Pan Krzysztof Nuszkiewicz – Burmistrz miasta i gminy Pułtusk, który wygłosił wykład pt. „Kreowanie wizerunku miasta i gminy Pułtusk”. Pan Burmistrz przekazał uczestnikom wiedzę na temat tego, jak inwestycje wykonane w miejscowości, zmieniają wizerunek Pułtuska w oczach mieszkańców i turystów. W trakcie prezentacji zostały zaprezentowane wybrane projekty zrealizowane w ramach infrastruktury transportowej, technicznej, społecznej, a także te, których realizacja ma rozpocząć się w przyszłości. W spotkaniu uczestniczyli również: dr hab. Krystyna Krzyżanowska, prof. SGGW – kierownik Katedry Ekonomiki Edukacji, Komunikowania i Doradztwa, dr inż. Ewa Jaska, dr inż. Agnieszka Werenowska, dr Michał Roman (opiekun SKN „Public Relations”), a także doktoranci i studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

SKN „Public Relations” SGGW