Dnia 20 stycznia 2017 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie odbyła się konferencja naukowa „Contemporary Problems in Finance and Economy 2017” zorganizowana przez Koło Naukowe „Finanse i Gospodarka”, we współpracy z programem Erasmus+. Patronem wydarzenia był Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych – dr hab. Jarosław Gołębiewski, prof. SGGW. W obradach wzięli udział m.in.: dr hab. Ludwik Wicki, prof. SGGW – Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych i Rozwoju, dr inż. Agata Malak-Rawlikowska – Pełnomocnik Dziekana ds. Międzynarodowych Programów Badawczych, dr inż. Agnieszka Parlińska – Pełnomocnik Dziekana ds. Wymiany Studentów, dr hab. Sylwester Kozak – opiekun KN „Finanse i Gospodarka”, dr Michał Borowy oraz studenci z Polski i zagranicy (w charakterze słuchaczy i prelegentów).

Podczas konferencji poruszano tematy związane ze współczesnymi problemami świata finansów i gospodarki. Wystąpieniom towarzyszyła ożywiona dyskusja. Więcej informacji oraz zdjęć można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej konferencji: http://knfinanseigospodarka.sggw.pl/galeria/.