Drodzy Studenci,

mamy dla Was propozycję udziału w projekcie, który będzie przydatny podczas poszukiwania pracy, praktyki czy stażu.

Pracujemy on-line!!!

Etapy są następujące: Wypełniasz formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na stronie https://sukcesznatury.sggw.pl/

Doradca zawodowy przesyła Ci formularze testów osobowości i kartę doradczą, a Ty je uzupełniasz w dowolnym czasie i odsyłasz. Następnie otrzymujesz ich interpretację.

Testy nie sprawdzają Twojej wiedzy, tylko Ci ją dają – pozwalają odpowiedzieć na pytanie „jaki jesteś?” oraz co jest dla Ciebie ważne w pracy. „Myślisz o karierze specjalisty czy menedżera?” „Preferujesz stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia czy autonomię w działaniu?” „Lubisz wyzwania, jesteś przedsiębiorczy?” „A może najważniejsza jest dla Ciebie równowaga pomiędzy pracą zawodową, a innymi dziedzinami życia.”

Kolejny krok to Twoje CV i list motywacyjny (opcjonalnie). Musisz przygotować wstępną wersję. Dzięki informacjom o Tobie, ofertom prac czy staży, którymi jesteś zainteresowany, wspólnie z doradcą dopracujecie CV tak, aby zwiększyć Twoje szanse w staraniach o pracę. Czasem potrzeba niewielkich zmian, ale niekiedy potrzebna jest gruntowna modyfikacja treści.

Na końcu wspólnie z doradcą zajmiesz się przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej. Dostaniesz listę typowych pytań zadawanych podczas rozmów, żebyś mógł przygotować odpowiedzi. Jeśli będziesz potrzebował, możesz je też przećwiczyć. Zmniejszysz w ten sposób poziom obaw zanim pójdziesz na rozmowę.

Wykonasz także Test Zintegrowanej Osobowości, który będzie omawiany podczas warsztatu w wersji on-line. Test uświadomi Ci preferowane style pracy, da wskazówki, jak być bardziej efektywnym, jednocześnie konstruktywnie wskaże na możliwe słabe strony i wrażliwe obszary.

Wykorzystaj czas i tę nietypową sytuację.

Zapisz się jeszcze dziś!! https://sukcesznatury.sggw.pl/zapisz-sie-do-projektu/

Zespół Biura Karier