W ramach projektu „Sukces z Natury” (POWER), kontynuowane będą kursy dla Studentek i Studentów studiów stacjonarnych wszystkich kierunków realizowanych przez Wydział Ekonomiczny SGGW w Warszawie.

Jeszcze w bieżącym semestrze roku akademickiego 2020/2021 zostanie uruchomiony kurs, na który zapraszamy Studentki i Studentów studiów II stopnia oraz z semestrów 3-6 studiów I stopnia, zwłaszcza z kierunków: Logistyka i Zarządzanie:
  • Wykorzystanie systemu SAP ERP w logistyce (w dniach 10.06, 11.06, 17.06, 18.06 w godz. 8.00-14.00, razem 24 godzin dydaktycznych – szkolenie dla 18 osób). W zależności od liczby zgłoszeń, może być utworzona jeszcze jedna grupa szkoleniowa. Kurs realizowany będzie z wykorzystaniem systemu SAP Business One. Wyłonionym wykonawcą jest firma Supremis z Warszawy, będąca partnerem SAP Polska. Szkolenie koncentruje się na podniesieniu kompetencji w zakresie umiejętności praktycznej obsługi nowoczesnego oprogramowania klasy ERP dedykowanej zarządzaniu przedsiębiorstwem w zakresie procesów logistycznych. Zakres szkolenia obejmuje następujące bloki: Przedstawienie systemu; Interfejs i konfiguracja systemu; Moduł Gospodarka magazynowa; Moduł Planowanie i kontrolowanie produkcji; Moduł Sprzedaż i dystrybucja; Moduł Kontrola jakości; Moduł Zarządzanie magazynem.
Uwaga! Szkolenie z zakresu SAP ERP jest dostępne dla tych osób, które do tej pory nie korzystały z oferty bezpłatnych szkoleń oferowanych w projekcie POWER „Sukces z Natury”.

Kolejne kursy i szkolenia (m.in. Obsługa oprogramowania Adonis do projektowania i zarządzania procesami biznesowymi – 20 godz.; Rozwój kompetencji menedżerskich – 40 godz.) będą realizowane w okresie październik 2021 – maj 2022 – w zależności od sytuacji epidemicznej w Polsce, w formie zdalnej lub stacjonarnej (na miejscu, w SGGW).

W bieżącym semestrze wszystkie kursy są realizowane za pośrednictwem platformy MS Teams. Po szkoleniu, uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Regulamin naboru oraz dokumenty niezbędne do rekrutacji znajdują się na stronie:

Kurs z zakresu wykorzystania systemu SAP ERP w logistyce – Projekt-zpu (sggw.pl)

Dokumenty rekrutacyjne: zał. 1-3 w 1 egzemplarzu, zał. 4 (Umowa) w 2 egzemplarzach – bez wpisanej daty, która zostanie uzupełniona, zał. 5-6 w 1 egz. należy pobrać ze wskazanej powyżej strony i czytelnie wypełnione wysłać drogą pocztową na adres Koordynatora Zadania w terminie umożliwiającym doręczenie do dnia 31.05.2021:

dr Konrad Michalski

Koordynator Zadania 11 – projekt POWER „Sukces z Natury”

SGGW Warszawa, Instytut Zarządzania

ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa

Pod adresem proszę umieścić dopisek „SAP ERP”

Koordynator udziela dodatkowych informacji drogą mailową: konrad_michalski@sggw.edu.pl