Drogie Studentki oraz Drodzy Studenci,

W naszej Alma Mater przykładamy dużą wagę do Państwa opinii na temat jakości zajęć dydaktycznych, programów kształcenia oraz oceny pracy nauczycieli. Na podstawie systematycznie prowadzonych badań ankietowych poznajemy stopień Państwa satysfakcji z realizacji samego procesu kształcenia i jego wyniku, dowiadujemy się, które obszary usług edukacyjnych wymagają poprawy, jakie są Państwa oczekiwania oraz propozycje zmian. Wiedza uzyskiwana po każdym semestrze jest podstawą do bieżącej poprawy jakości kształcenia, a w tym roku za sprawą wspólnie podjętych działań Uczelni i Studentów zmodyfikowano i znacząco uproszczono kwestionariusz.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu ankietowym, które będzie dostępne po zalogowaniu się na Państwa indywidualne konta w systemie dziekanatowym eHMS. Badanie jest w pełni anonimowe, a Państwa wypowiedzi są uwzględniane przez nauczycieli akademickich, których zajęcia były oceniane, a także analizowane przez Rektora i Dziekana. Z góry dziękujemy za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiet.