Szanowni Państwo,

W imieniu Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem zapraszamy do udziału w ogólnopolskim Seminarium NZB zaplanowanym na 30 maja 2022 roku, które odbędzie się w formule on-line na platformie Clickmeeting.

Wydarzenie to, będzie okazją do prezentacji i wysłuchania referatów przygotowanych przez studentów reprezentujących poszczególne koła naukowe oraz uczelnie współpracujące z programem Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Będzie to również okazja do nawiązania nowych kontaktów i współpracy międzyuczelnianej oraz możliwość zdobycia certyfikatów potwierdzających Państwa ponadprogramowe zaangażowanie. Seminarium NZB to również niepowtarzalna okazja do zdobycia lub zwiększenia doświadczenia w zakresie wystąpień publicznych a także możliwość prezentacji Państwa kół naukowych.

Motywem przewodnim jest „Zielony wzrost i ekoinnowacje” a proponowane tematy to: zielony ład, ekoinnowacje, zielone perspektywy, środowisko naturalne, wpływ energetyki na klimat, ekonomia, esg, zielony wzrost gospodarczy, koncepcja zielonej gospodarki,  ecodesign, dekarbonizacja, edukacja ekologiczna, zmiana klimatu i Europejskie prawo o klimacie, gospodarka obiegu zamkniętego, redukcja zanieczyszczeń środowiska,  rozwój zrównoważonego budownictwa i transportu, ochrona i odbudowa różnorodności biologicznej itp.

Zielony wzrost i ekoinnowacje Seminarium NZB