Dnia 17.04.2015 roku w ramach cyklu spotkań „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych”, WNE odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU nr 1 w Garwolinie wraz z opiekunami: Jolantą Konarzewską i Anną Kot. Przyszli maturzyści zwiedzili Muzeum SGGW, gdzie zapoznali się z historią uczelni, zabytkowymi pamiątkami oraz różnymi ciekawostkami dotyczącymi uczelni i jej dawnych pracowników. Następnie grupa udała się na wycieczkę po terenie kampusu SGGW, podczas której uczniowie dowiedzieli się gdzie znajdują się najważniejsze miejscach na uczelni tj. Pałacyk Rektorski, hale sportowe czy Biuro Spraw Studenckich. Po spacerze goście uczestniczyli w wykładzie tematycznym pt. „Negocjacje” wygłoszonym przez Dr inż. Annę Parzonko. Następnie wysłuchali prezentacji dotyczącej oferty dydaktycznej oferowanej przez SGGW, ze szczególnym uwzględnieniem WNE, którą przeprowadziła Dr Elżbieta Kacperska. wraz ze studentami ze Studenckiej Grupy ds. Promocji. Po otrzymaniu certyfikatów i zakończeniu części merytorycznej spotkania uczestnicy udali się do bufetu na poczęstunek, gdzie dalej prowadzono rozmowy na temat studiowania na SGGW. Uczniowie oraz ich opiekun byli zadowoleni z wizyty na Wydziale Nauk Ekonomicznych oraz z oferty dydaktycznej oferowanej przez Wydział.