Koło Naukowe Inwestycji „Blue Chip” powstało w 2006 roku. Obszarem działalności Koła jest szeroko rozumiany rynek kapitałowy. Na przestrzeni dekady podejmowano liczne przedsięwzięcia takie jak:

• organizacja międzynarodowego konkurs wiedzy o giełdzie „Masters of Stock”;
  • udział w profesjonalnych szkoleniach giełdowych organizowanych przez Fundację GPW potwierdzonych branżowym certyfikatem;
  • organizacja spotkań z maklerami giełdowymi;
  • uczestnictwo w licznych konferencjach organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych;
  • cykl prelekcji we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska;
  • aktywny udział w Dniach Otwartych SGGW i Reaktywacji.

Głównym celem działalności Koła jest poszerzanie wiedzy na temat rynku kapitałowego oraz inwestycji: zarówno finansowych, jak i rzeczowych. Koło jest otwarte na podejmowanie współpracy z instytucjami i przedsiębiorstwami z branży, aby zapewniać stały rozwój swoich członków. Od października 2015 roku funkcję opiekuna pełni dr inż. Piotr Adamczyk.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rynkiem kapitałowym oraz dowiedzieć się jak funkcjonuje giełda. Dzięki uczestnictwu w naszym Kole zdobędziecie potrzebną Wam wiedzę i umiejętności w przyszłym zawodzie m.in. maklera giełdowego. Czekamy na Was!

Adres e-mail: bluechip@sggw.pl

Facebook: www.facebook.com/BlueChipSGGW/